Beypazarı Soda Koli ( 24 Adet )

Ürün Kodu: Beypazarı Soda Koli (24 Adet)
11.25 TL. Kdv Dahil
10,26 TL. Kdv Dahil
Kdv Hariç Fiyat : 9,50 TL.
Birim Fiyatı: 
0,39 TL. + Kdv
Koli/Kutu İçi Adet: 
24 Adet
Koli / Kutu Fiyatı: 
10.00 TL. + Kdv
Birim: 
KOLİ
Adet Ağırlık [GR]: 
4800.00 gr.

Ürün Açıklaması

Beypazarı Soda Koli ( 24 Adet )
 
Beypazarı Maden Suyu 24x200 ml.  Avantaj Marketim  Gazlı İçecek » Maden Suyu  kategorisinde bulunmaktadır. Ürün içeriğinde 6 adet 200 ml. doğal zengin mineralli su bulunmaktadır.
 
Doğal mineraller içeren su doğal bir içecektir. Yerin en derin katmanlarından çıkar, çıktığı yerin jeolojik özelliklerini taşır ve magmadan aldığı karbondioksit gazının basıncı vasıtası ile yeryüzüne çıkarlar. Beypazarı maden suyunun kaynağı, Ankara Beypazarı 'nda bulunmaktadır.
 
Doğal mineralli sular;  peptik ülser hastalığı nın tedavisinde yardımcı olmaktadır.
 
Beypazarı maden suyunu; tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

1 Günde Teslimat

1 Günde Teslimat Sadece İstanbul Şehiriçi İçindir. Saat 11:00 ' e kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde teslim edilir. Teslimat 18:00 - 23:59 saat aralığında yapılır. 11:00'dan sonra verilen tüm siparişler ertesi 18:00 - 23:59 saat aralığında teslim edilir. Kargo elinize ulaştığında, ürünü kapıda kontrol etmeniz ve eğer bir sorun varsa mutlaka kargo görevlisi ile birlikte tutanak tutmanız gerekmektedir. Tarafımızca ya da tedarikçi firma nedeniyle kaynaklanabilecek özel durumlarda üyelik ve sipariş bilgilerinizde bulunan iletişim bilgilerinizden size ulaşılarak konuyla ilgili detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

Ürün Videosu

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı