Merhaba

Avantajmarketim.com Websitemiz Ekim 2016 yılında Temelleri Atılmış olup Yazılım Aşamasıyla Beraber Kredi Kartı ile Satışlarına 13 Kasım 2016 Yılında Başlamıştır. Tek amacımız yaptığımız işin müşterilerin takdirini toplayacak işler olmasıdır. Biliyoruz ki ancak bu şekilde hedeflediğimiz amaca ulaşabiliriz.O Amaç da En Uygun ve Kaliteli Ürünlerin adıyla anılmak ve İnternet Satışları Sektöründe Güvenle Anılmak .
 
Yeni Üyelik
Alışveriş Marketim.Com’e üye değilseniz, “Yeni Üyelik” menüsünden e-posta adresinizi kaydederek üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında açılan ekranda Üyelik Formu’nu doldurarak üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz.
 
Üye Girişi
Alışveriş Marketim.Com’e üye iseniz, “Üye Girişi” menüsünden kullanıcı adı veya e-posta’nızı ve şifrenizi girerek üye girişi yapabilirsiniz.
 
Üyelik Güncelleme
Alışveriş Marketim.Com’e üye iseniz Üye Girişi menüsünden üyelik girişi yaptıktan sonra “HESABIM” menüsünden üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Açılan üyelik formu ekranında e-postanızı, şifrenizi, kişisel ve iletişim bilgilerinizi değiştirebilir ya da güncelleyebilirsiniz.